• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
        • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
          • Trestnoprávna zodpovednosť

V mesiaci november k nám zavítali koordinátori z Ministerstva vnútra SR. So žiakmi druhého stupňa riešili aktivity z trestnoprávnej zodpovednosti. Po prednáške a prezentácii nasledovala i otvorená diskusia na danú tému. Našich žiakov téma veľmi zaujala a aktívne sa zapájali.

• Účelové cvičenie

Opäť aj v tomto mesiaci október sme realizovali na našej škole účelové cvičenie. 26.10. mali žiaci teoretickú časť a 27.10. praktickú časť. Témy sa týkali oblastí: dopravná výchova, pohyb a pobyt v prírode, zdravotná príprava, riešenie mimoriadnych situácií, výchova k bezpečnému správaniu. Na základe prednášok a prezentácií mali žiaci možnosť si svoje poznatky vyskúšať i prakticky.

• Deň jabĺk

Slovensko je treťou krajinou s najlepšími podmienkami na pestovanie ovocia. A aj preto si pripomíname 21.10. Deň jabĺk. Na našej škole sme zorganizovali tematický deň formou blokovej výučby. Na slovenskom a anglickom jazyku riešili žiaci pracovný list z danej témy, z matematiky príklady a slovné úlohy o jabĺčkach, napokon z výtvarnej výchovy vytvárali veľké jablko z krepového papiera. Úlohy boli vyhodnotené, prvé tri miesta sme i odmenili a žiaci si pochutili na jabĺčkach.

• Prišla jeseň

Jeseň sa už hlási o slovo nie len v prírode, ale zavítala i do našej školy. Vďaka pani učiteľkám z prvého aj z druhého stupňa skrášľujú naše chodby rôzne jesenné dekorácie. Nájdeme tu žiacke práce, no taktiež prírodné dary jesene. Typická je pestrofarebná škála nádherných jesenných farieb.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2021/2022

2. septembra 2021 o 8,00 sa otvoria naše brány pre nový školský rok. Otvorenie školského roka sa bude realizovať pred budovou školy.

Každý rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 3 a viac po sebe nasledujúcich kalendárnych dní ( vrátane víkendov a sviatkov) Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti žiaka. Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti žiak obdrží pred školou, ktoré podpíše zákonný zástupca.

• Používateľské kontá

Je možné, že niektoré časti stránky uvidíte len po prihlásení. Ak ste Vaše heslo zabudli, prosím použite odkaz “Neviem prihlasovacie meno alebo heslo” a zadajte Váš email. Ak ste heslo zo školy ešte nedostali, prosím počkajte, kým škola systém rozbehne.
    • Partneri

• {#1508} 1